Wprawdzie okres strojenia choinki już dawno za nami, jednak pojawia się okazja do zakupienia wyjątkowej bombki - z autografami najlepszych polskich skoczków, w tym zawodnika klubu KS Wisła Ustronianka, Piotra Żyły , Kamila Stocha i innych. Kobiety w ciąży z cukrzycą i wcześniaki można także wesprzeć licytując motor policyjny, książki i gadżety WOŚP, koszulkę i piłkę Ireneusza Jelenia, plastron Adama Małysza a także zwiedzanie... zakładu karnego w Cieszynie.

Dla osób, które lubią emocje związane z licytacją fundatorzy współpracujący z WOŚP oraz sztaby regionalne przygotowały kilka licytacji.
                                            
Redakcja portalu Skokinarciarskie.pl zaprasza do licytacji bombki z podpisami dziewięciu najlepszych skoczków w Polsce oraz trenera Łukasza Kruczka. Bombka została ozdobiona metodą decoupage. Widnieje na niej logo portalu wraz z sylwetką sympatycznego, uśmiechniętego skoczka. Na bombce podpisali się: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula, Marcin Bachleda, Rafał Czyż, Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro, Łukasz Kruczek.

Autografy były zbierane podczas świątecznego konkursu o mistrzostwo Polski w Wiśle (26 grudnia 2011 roku).  Licytacja trwa do 17 stycznia 2012, cena wynosi obecnie 231,50 zł. Licytować można TUTAJ .

Licytować będzie można na żywo 8 stycznia, w dniu trwania Finału WOŚP na Wzgórzu Zamkowym:

- dwie książki "Róbta, co chceta" (o dwudziestu latach grania Orkiestry) z własnoręcznym podpisem autora - Jurka Owsiaka,

- niezwykłe gadżety WOŚP: kubek, kalendarz ścienny, kalendarz kieszonkowy, płyta DVD oraz apteczka pierwszej pomocy,

- koszulkę oraz piłkę Irka Jelenia przekazaną przez Burmistrza Miasta Cieszyna - Mieczysława Szczurka. Licytacja piłki i koszulki odbędzie się o godz. 19:45-20:00! Cena wywoławcza: 50 zł. (osobno będzie licytowana piłka i koszulka). W przypadku nie osiągnięcia satysfakcjonującej kwoty w licytacji, przedmioty zostaną wystawione w licytacji internetowej.

Do akcji cieszyńskiego sztabu WOŚP włączył się również Zakład Karny z Cieszyna, który zaoferował  niecodzienną atrakcję - możliwość zwiedzenia wraz z przewodnikiem Zakładu Karnego. Licytacja ta odbędzie się o godz. 18:30-18:45, cena wywoławcza wynosi 50 zł. W licytacji mogą wziąć udział osoby powyżej 15 roku życia (zwiedzanie wraz z opiekunem) oraz osoby pełnoletnie.

Licytacją w internecie motora marki Honda CBX 750P do akcji orkiestrowej włacza się również Śląska Policja (Pisaliśmy: Zachęcają do licytacji motoru ). Maszynę można licytować TUTAJ . Policjanci licytują również inne przedmioty. Jednym z nich są gadzety od Kajetana Kajetanowicza, dwukrotnego Rajdowego Mistrza Polski. Zestaw zawiera:

- model Subaru Impreza (10 cm) – auta na którym Kajetan Kajetanowicz zdobył mistrzowski tytuł,
- czapke (rozmiar S, obwód głowy: 55 – 56 cm)
- solidną smycz z metalowymi łączeniami
-  naklejkę na szybę auta. Pudełko z modelem Subaru Impreza opatrzone jest autografem Kajetana Kajetanowicza.


Ślascy funkcjonariusze przeznaczyli na licytację również  sympatyczną maskotkę Śląskiej Policji - Sznupka.  Maskotka ma około 30 cm, dołączony do niej będzie certyfikat autentyczności podpisany przez nadinsp. Dariusza Biela – Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Sznupka i zestawy od Kajetanowicza można licytować TUTAJ

Dwie licytacje prowadzone będą również w Ustroniu w Karczmie Góralskiej i MDK. W dniu Wielkiego Finału będzie można licytować zestaw od Kajetana Kajetanowicza, gadżety przekazane przez WOŚP w Warszawie oraz przedmioty przekazane przez ofiarodawców.

Wiślański sztab przygotował prawdziwą gratkę dla fanów skoków narciarskich - pod młotek pójdzie plastron z Mistrzostw Polski w skokach narciarskich z podpisami Adama Małysza oraz innych skoczków. W przypadku nie osiągnięcia satysfakcjonującej kwoty w licytacji plastron wystawiony zostanie w licytacji internetowej. Oprócz tego w Wiśle będzie można licytować wośpowe gadżety.

powrót
179 977,80
Kwota zebrana przez sztaby na Śląsku Cieszyńskim
- stan z 19.06.21 01:37:34